| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 110 mm |
| Lungimea | 694 mm |
| Lățime | 130 mm |
| Tip dulie | GU10 |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru , bronz |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720169299931 |









