Caracteristici generale
| Colecția | Mad Man |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200x280 cm |
| Lungimea | 280 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 3 mm |
| Suprafața | 5.6 m² |
| Densitatea | 1500 puncte/m² |
| Culoare | bej/gri |
| Ornament | vintage |
| Conținut | bumbac |
| Țara producătoare | Belgia |
| Destinaţie | living ,
coridor ,
dormitor ,
camera copiilor |
Specificațiile și imaginile produsului Covor Louis de Poortere Mad Men 8929 White Plains 2.00x2.80m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.