| Serie | Magia |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | stejar shamoni |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare fațadă | castan |
| Material fațadă | PAL |
| Lungimea | 232.5 cm |
| Lățime | 128.5 cm |
| Înălţime tăblie cap | 92.5 cm |
| Loc de dormit | 120x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | КМК |









