Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabil |
| Forma | nestandard |
| Lăţime | 65 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime | 19.8 cm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 15.2 кg |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar КМК Nord 650 Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.