Caracteristici generale
| Tipul | marker magnetică |
| Material | metal lăcuit |
| Culoare | alb |
| Lățimea | 90 cm |
| Înălțimea | 120 cm |
| Dimensiuni | 120х90 cm |
Alte informații
| Producător | Forster |
| Cod EAN | 2008957585692 |
Specificațiile și imaginile produsului Tablă magnetica-marcare Forster 120x90cm (100022) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.