Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 3 CP |
| Posibilitate de programare antrenament | da |
| Niveluri de încărcare | 12 |
| Programe personalizate | 1 |
| Reglarea înclinării | da |
| Reglarea unghiului de înclinare | electronic |
| Unghiul maxim de înclinare | 15 ° |
| Viteza maximă | 20 km/h |
| Dimensiunea ecranului | 7 '' |
| Aplicația Gfit | da |
| Determinarea pulsului | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 130 cm |
| Lățimea benzii | 48 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 149x81x111 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 130 kg |
| Greutate | 70.5 kg |
| Funcți | Ambalaj deteriorat, prezintă zgârieturi minore, dotare incompletă |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 71 kg |
| Producător | Spokey |
| Cod EAN | 5902693261827 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Spokey Magnus (926182) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.