Caracteristici generale
| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou
?
| tip 22 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 500 mm |
| Adâncime | 106 mm |
| Conexiune | lateral |
| Presiune de lucru | 6 Bar |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maktek |
Specificațiile și imaginile produsului Radiator Maktek TIP 22 300x500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.