Caracteristici generale
| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou
?
| tip 22 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Adâncime | 106 mm |
| Conexiune | lateral |
| Presiune de lucru | 6 Bar |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maktek |
| Cod EAN | 2009997351094 |
Specificațiile și imaginile produsului Radiator Maktek TIP 22 300x800 (90968) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.