| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | metal , plasa , plastic |
| Culoare | negru |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 2 |
| Rotiţe | da |
| Saltea inclusă | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 74x21x21 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 126x65x74 cm |
| Masă | 8.8 kg |
| Producător | Caretero |
| Cod EAN | 5908310397801 |









