Pătuțul MEDLEY 1 Nivel este construit pentru a rezista utilizării zilnice, oferă un mediu sigur și confortabil pentru somnul celor mici, atât acasă, cât și în călătorii.
Caracteristici:
Panouri laterale din plasă pentru o circulație eficientă a aerului
Prevăzut cu deschidere laterală cu fermoar pentru o interacțiune ușoară
Include o salteluță de 2 cm și un sistem de pliere compactă pentru depozitare rapidă
2 roți pentru transport simplificat și geantă de transport inclusă
| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0,5 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | metal , plasa , plastic |
| Culoare | roz |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Saltea inclusă | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 78x21x22 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 124x67x76 cm |
| Masă | 7.8 kg |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3800171201568 |









