Oferă-i copilului tău comoditate, confort și vise dulci! Alege modelul magnific de patut Indiana. Este special conceput pentru bebeluși de la naștere până când ajung la o greutate maximă de 14 kilograme.
Textul de joacă are două niveluri, primul nivel este potrivit pentru copiii de la 0 la 6 luni, iar al doilea - pentru bebelușii de la 6 la 36 de luni.
O caracteristică suplimentară este o partiție de coborâre pentru un acces mai convenabil și o vizibilitate mai bună a copilului. Organizator mare, ușor de accesat – se deschide în față cu fermoar, poți depozita bagajele și toate accesoriile necesare bebelușului.
Pe lângă vise dulci într-un pătuț confortabil, copilul tău va avea ore de divertisment cu caruselul muzical de jucărie.
Textul are roți pentru o deplasare mai ușoară, precum și un set compact de accesorii pentru bebeluș, care poate fi folosit atât acasă, cât și la plimbare sau pe drum. Salteaua este foarte confortabila, cu o grosime de aproximativ 3 cm. Tarcul se pliaza la o dimensiune compacta si are un sistem de pliere dublu.
| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 14 kg |
| Material | plastic , poliester , metal |
| Culoare | gri |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 2 |
| Rotiţe | da |
| Saltea inclusă | da |
| Jucării moi | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Organizator | da |
| Efecte muzicale | da |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 125x65x73 cm |
| Masă | 8.8 kg |
| Producător | Moni |
| Cod EAN | 3800146248338 |









