| Tip de echipament | Aparat foto , Trepied , Obiectiv , Tableta |
| Tip | Rucsac |
| Material | neylon |
| Buzunare exterioare | da |
| Numărul de diviziuni interne | 3 |
| Dimensiuni | 56x36x35 cm |
| Dimensiuni interioare | 470x260x150 mm |
| Volume | 26.5 l |
| Culoare | negru |
| Greutate | 3 kg |
| Producător | Manfrotto |



















