| Tip | grătar |
| Instalare | mobil |
| Construcție | fix |
| Material | oțel , fontă |
| Combustibil utilizat | cărbune , brichete |
| Dimensiuni suprafață de pregătire | 540x400 mm |
| Dimensiuni | 1310x690x940 mm |
| Greutate | 31 kg |
| Culoare | negru |
| Gril | da |
| Acoperiș | da |
| Recipient de cenușă | da |
| Roți | da |
| Termometru | da |
| În plus | deschizator de sticle , raft lateral |
| Producător | Char-Broil |
| Cod EAN | 2000000011462 |









