| Tip | cu spetează |
| Numărul de picioare | 4 |
| Rama | metal |
| Culoarea ramei | negru |
| Tapiţerie | piele artificială |
| Culoare tapiţerie | negru |
| Dimensiuni scaune | 400x400 mm |
| Înălţime maximă | 965 mm |
| Suport pentru picioare | da |
| Greutate | 6.1 |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.52 kg |
| Producător | Новый стиль |
| Cod EAN | 2008957586453, 4820040123486, 4820040123783 |








