Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 38.2 cm3 |
| Putere | 1.9 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 330 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 250 ml |
| Lungimea lamei | 350 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 16.8 m/sec |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Nivelul de zgomot | 113 dB |
| Bujie | Champion RCJ7Y |
| Pornire ușoară | nu |
| Tensionarea lanțului fără unelte | nu |
| Greutatea | 4.85 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Husqvarna |
| Cod EAN | 7391736617147 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Husqvarna Mark 120 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.