Caracteristici generale
| Tip | autoturisme |
| Model | Audi |
| Scala | 1:24 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal ,
plastic |
| Deschiderea usi | da |
| Dimensiuni | 200x70x55 mm |
| Длина машины | 20 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 24,5x12x10 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | baterii |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | cutie |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | MSZ |
| Cod EAN | 4897071920155 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină MSZ Audi A7 (68248A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.