Caracteristici generale
| Tip | autoturisme |
| Model | Audi |
| Scala | 1:24 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal ,
plastic ,
cauciuc |
| Culoare | roșu |
| Deschiderea usi | da |
| Dimensiuni | 190x88x54 mm |
| Длина машины | 19 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 24,5х13,5х12 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | cutie |
Alte informații
| Producător | MSZ |
| Cod EAN | 4897071923125 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină MSZ Audi R8 LMS (68262A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.