Caracteristici generale
| Tip | utilaje de constructii ,
camion benă |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu ,
albastru ,
galben |
| Dimensiuni | 280x160x175 mm |
| Длина машины | 28 cm |
| Greutate | 0.38 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | plasă |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | Orion |
| Cod EAN | 4823036902287 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Orion (287) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.