Caracteristici generale
| Tip | camion ,
autobetoniera |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru deschis |
| Dimensiuni | 290х132х203 mm |
| Длина машины | 29 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 35х16,5х23,7 cm |
| Greutate | 0.85 kg |
| Specificații suplimentare | constructor ,
şurubelniţă |
Alte informații
| Producător | Полесье |
| Cod EAN | 4810344084804 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Полесье 84804 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.