| Tip | motociclete |
| Scala | 1:43 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal , plastic |
| Culoare | verde , galben , portocaliu , albastru , negru |
| Dimensiuni | 102x52 mm |
| Длина машины | 10 cm |
| Greutate | 0.08 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | cutie |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
| Producător | Teamsterz |
| Cod EAN | 5050837432319 |









