Caracteristici generale
| Tip | camion ,
mașină de gunoi |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | verde ,
alb |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 280x120x100 mm |
| Длина машины | 28 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32,5x19x12 cm |
| Greutate | 0.55 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | baterii |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781360902, 6947955174377 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi Purifier (WY320A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.