Caracteristici generale
| Tip | maşini servicii speciale |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru deschis |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 260x100x145 mm |
| Длина машины | 26 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32x12x19 cm |
| Greutate | 0.41 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781361817 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi WY352D sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.