Caracteristici generale
| Numar piepteni | 14 |
| Lungimea minimă | 1.5 mm |
| Lungimea maximă | 25 mm |
| Lăţimea cuţitului | 45 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 3 ore |
| Autonomie | 180 min |
| Culoare | oțel/gri |
| Set | perie de păr ,
perie de curatat ,
ulei |
| Husă | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050165371 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Babyliss E996E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.