Caracteristici generale
| Putere | 6 W |
| Numar piepteni | 2 |
| Trepte de taiere | 16 |
| Lungimea minimă | 3 mm |
| Lungimea maximă | 35 mm |
| Lăţimea cuţitului | 40 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 50 min |
| Culoare | argintiu |
| Greutate | 410 g |
| Set | perie de curatare ,
ulei ,
suport de incarcare |
| Husă | da |
| Altele | curățare umedă ,
indicator LED de încărcare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 4210201131939 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Braun HC5090 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.