Caracteristici generale
| Putere | 15 W |
| Numar piepteni | 4 |
| Lungimea minimă | 3 mm |
| Lungimea maximă | 12 mm |
| Alimentare | priza |
| Culoare | albastru |
| Set | pieptene ,
unt ,
perie de curățare ,
foarfece |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898567458 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns First FA-5674-5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.