Caracteristici generale
| Suprafața maximă încălzită | 25 м² |
| Putere maximă | 2500 W |
| Numărul de elemente | 13 |
| Termostat | da |
| Protecție supraîncălzire | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.2 m |
| Culoare | negru |
| Altele | turboventilator 400 W |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |
Specificațiile și imaginile produsului Calorifer electric cu ulei RAF R.1329B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.