Caracteristici generale
| Suprafața maximă încălzită | 25 м² |
| Putere maximă | 2500 W |
| Trepte de putere | 3 |
| Nivele de putere | 1000/1500/2500 W |
| Numărul de elemente | 11 |
| Termostat | da |
| Protecție supraîncălzire | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.5 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 635x450x230 mm |
| Greutate | 10.8 kg |
| Altele | control prin WiFi |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Powermat |
| Cod EAN | 5904067443181 |
Specificațiile și imaginile produsului Calorifer electric cu ulei Powermat PM-GOL-3000DLW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.