| Tip | aparat pentru masaj guler |
| Scopul | umeri , gât |
| Num moduri de funcționare | 2 |
| Numărul de viteze | 3 |
| Tipul de masaj | masaj Shiatsu |
| Culoare | gri |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 2200 mAh |
| Сonsumul de energie | 23 W |
| Material | piele de faux , textil |
| Incalzire | da |
| Oprire automata | 15 min |
| Condiții de temperatură | 2 |
| Greutate | 1800 gr |
| Dimensiuni | 43x20x15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.94 kg |
| Producător | Naipo |
| Cod EAN | 2000000124520, 712376777836 |









