| Scopul | picioare |
| Num moduri de funcționare | 2 |
| Numărul de viteze | 3 |
| Tipul de masaj | compresie cu aer , vibrații |
| Culoare | gri |
| Capacitatea bateriei | 1000 mAh |
| Сonsumul de energie | 13.5 W |
| Material | plastic , textil |
| Display | da |
| Incalzire | da |
| Oprire automata | 15 min |
| Greutate | 1890 gr |
| Dimensiuni | 42х30х68 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Naipo |









