Caracteristici generale
| Tip | ochelari de masaj |
| Scopul | ochi |
| Culoare | gri |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Сonsumul de energie | 4 W |
| Material | plastic ,
textil |
| Incalzire | da |
| Oprire automata | 15 min |
| Greutate | 340 gr |
| Condiții de temperatură | 4 |
| Dimensiuni | 14.7x9.2x20 cm |
| Altele | conexiune Bluetooth ,
difuzoare încorporate |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Naipo |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat masaj Naipo MGE-2302 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.