Caracteristici generale
| Tip de control | electronic |
| Numărul de moduri | 2 |
| Numar duzei | 4 |
| Сonsumul de energie | 450 watt |
| Poate fi utilizat fără apă | nu |
| Podea încălzită | da |
| Hydromasaj | da |
| Sursă infraroșu | da |
| Culoare | alb/bej |
| Greutate | 2.4 kg |
| Dimensiuni (H * W * D) | 400х340х210 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.63 kg |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898811537 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat hidromasaj picioare First FA-8115-3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.