| Tip | pistol de masaj |
| Scopul | picioare , șolduri , gambe , brațe , fese , spate , umeri , gât , abdomen |
| Num duze | 4 |
| Numărul de viteze | 6 |
| Tipul de masaj | percuţie |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Сonsumul de energie | 30 W |
| Material | plastic |
| Greutate | 460 gr |
| Dimensiuni | 14.2х5.6х14 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.63 kg |
| Producător | Sport |
| Cod EAN | 2000000105581 |









