Caracteristici generale
| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Număr poziții de înclinare | 3 |
| Centura de siguranta | da |
| Roti | poliuretan |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 6 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Culoare | negru ,
gri |
| Material tapițerie | textil |
| Greutate | 5.9 kg |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Dimensiune pliată | 45x58x26 cm |
| Țara de producere | Italia |
| Specificații suplimentare | culoarea modelului este afișată în fotografia principală, restul imaginilor sunt prezentate pentru familiarizarea cu funcționalitatea modelului |
Alte informații
| Producător | Cam |
| Cod EAN | 2600000089401 |
Specificațiile și imaginile produsului Carucior Cam Matic 140 Anthracite sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.