| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Număr poziții de înclinare | 3 |
| Centura de siguranta | da |
| Roti | poliuretan |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 6 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Culoare | roșu |
| Material tapițerie | textil |
| Greutate | 5.9 kg |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Dimensiune pliată | 45x58x26 cm |
| Țara de producere | Italia |
| Specificații suplimentare | culoarea modelului este afișată în fotografia principală, restul imaginilor sunt prezentate pentru familiarizarea cu funcționalitatea modelului |
| Producător | Cam |
| Cod EAN | 2600000089432 |









