Caracteristici generale
| Tip | saltea |
| Model | fără arcuri |
| Înălțimea saltelei | 6 cm |
| Dimensiuni (l×L) | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Suprafaţă exterioară | tricotaje |
| Material 1 | nucă de cocos |
| Material 2 | poliuretan |
| Husa detașabilă | da |
| Culoare principală | alb |
Alte informații
| Producător | Plitex |
| Cod EAN | 2265478901480 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea pentru copii Plitex Olivia (MD-004) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.