| Tip | saltea |
| Model | fără arcuri |
| Înălțimea saltelei | 5 cm |
| Dimensiuni (l×L) | 90x54 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Suprafaţă exterioară | poliester |
| Conținut | poliester |
| Hipoalergic | da |
| Bilateral | da |
| Husa detașabilă | da |
| Funcție | tarcuri |
| Culoare principală | alb |
| Greutate | 0.7 kg |
| Producător | Cam |
| Cod EAN | 2600000106290 |









