Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | centrifug |
| Debit maxim | 4.8 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 94 m |
| Putere | 1500 W |
| Calitatea apei | pură |
| Greutate | 19 kg |
| Altele | Diametrul conectorului compusului1 " |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ebara |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă centrifugală Ebara Matrix 3-9T/1.5kWt sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.