| Tipul | cabină deschisă |
| Construcția | cu 2 pereți |
| Amplasarea căzii | universal |
| Materialul pereților | sticlă |
| Grosimea pereților | 6 mm |
| Culoarea pereților exteriori | transparent |
| Construcția ușilor | sliding |
| Numărul de uși | 2 |
| Tipul de manipulare | manual |
| Dimensiunile cabinei | 1000x800x1950 mm |
| Lungimea | 1000 mm |
| Lățimea | 800 mm |
| Înălțimea | 1950 mm |
| Funcții suplimentare | fără cadă |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | New Trendy |









