Caracteristici generale
| Seria | RollBox |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | antracit |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar sonoma |
| Lățime | 40 cm |
| Adîncime | 45 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Număr de saltare | 3 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 2009020003730 |
Specificațiile și imaginile produsului Casetieră Deco RollBox 45x40x60 Sonoma/Antracit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.