Salteaua din bambus susține coloana vertebrală cu un sistem cu arcuri multiple și, datorită construcției sale duble, își menține rezistența ani de zile. Oferă condiții ideale de somn datorită unei țesături speciale tricotate cu fibre de bambus.
| Tip | cu arcuri |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 90x200 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Duritate | mediu |
| Numărul de mânere | 4 |
| Materialul 1 | spuma HyperSoft |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Trendy |









