Caracteristici generale
| Seria | Corfu |
| Material | plastic |
| Culoare | maro |
| Componente | sofa ,
2 fotolii ,
masă |
| Dimensiuni canapea | 128х70х79 cm |
| Dimensiuni scaun | 75x70x79 cm |
| Dimensiuni masa | 77x57x42 cm |
| Țara de fabricare | Ungaria |
| Altele | perne pentru fotolii si sofa in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 30 kg |
| Producător | Keter |
| Cod EAN | 3253929117138 |
Specificațiile și imaginile produsului Set mobila de grădină Keter Corfu Set Brown/Beige (223201) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.