Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 60 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Distanta de lucru | 20 m |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 10 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
AUX ,
USB Type-C |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Dimensiuni | 250x104x82 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Tronsmart Mega Pro sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.