Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | interior ,
exterior |
| Tip carcasa | cub |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/3 " |
| Сomprimare video | H.264 |
| Rezoluția maximă | 2304x1296 |
| Rata maximă a cadrelor | 15 fps |
| Distanță focală | 10 mm |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Difuzoare încorporate | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Dimensiuni | 56х43х44 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | O-Kam |
| Cod EAN | 3000000013489 |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video O-Kam A04F-OKAM-4G sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.