| Cu sertare | da |
| Locație | linear |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x80x50 cm |
| Număr sertare | 2 |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma/negru |
| Material carcasă | metal |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMF |
| Cod EAN | 2009997938943 |









