Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Ciclu de utilizare, lunar | 1000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200х1200 |
| Rezolutie printare color | 1200х600 |
| Viteza de printare alb/negru | 17 Ppm |
| Viteza de printare color | 9.5 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200x400 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Capacitate memorie | 128 Mb |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB ,
Wi-Fi ,
Wi-Fi Direct |
| Tava de alimentare | 150 foi |
| Tava de livrare | 50 foi |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Dimensiuni | 433x380x159 mm |
| Greutate | 7.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brother |
| Cod EAN | 4977766807210 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Brother DCP-T520W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.