| Tip | electromecanica |
| Broderie | da |
| Tip suveica | rotație orizontala |
| Numărul operațiuni de cusut | 14 |
| Viteza broderiei | 650 lin/min |
| Executare buclă | semiautomata |
| Tipuri de butoniere | 1 |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 4 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 5 mm |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 50 W |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 4.5 kg |
| Dimensiuni | 39x31x15 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brother |









