Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Format | A4 |
| Imprimare fără margini | da |
| Format maxim de imprimare fără margini | 100x150 |
| Rezolutie printare alb/negru | 4800x1200 |
| Rezolutie printare color | 4800x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 8 Ppm |
| Viteza de printare color | 4 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 600x1200 Dpi |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 2 |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Tava de alimentare | 60 foi |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Putere consumata | 9 W |
| Dimensiuni | 435x295x189 mm |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6 kg |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4549292234183 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Canon Pixma E3640 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.