Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Format | A4 |
| Imprimare fără margini | da |
| Rezolutie printare alb/negru | 4800x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 33 Ppm |
| Viteza de printare color | 20 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200x2400 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de culori | 4 |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi Speed |
| Tava de alimentare | 100 foi |
| Tava de livrare | 30 foi |
| Putere consumata | 12 W |
| Dimensiuni | 375x347x179 mm |
| Greutate | 4.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.65 kg |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946706665 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Epson EcoTank L3550 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.