Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 8000 pagini |
| Format | A4 |
| Format maxim de imprimare fără margini | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 600x600 |
| Viteza de printare alb/negru | 20 Ppm |
| Rezolutie scanner | 600x600 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Capacitate memorie | 64 Mb |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB 2.0 ,
Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 150 foi |
| Tava de livrare | 100 foi |
| Dimensiuni | 360x264x197 mm |
| Greutate | 5.39 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 194850677465, 194850677472 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Hp LaserJet M141w sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.