Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 20000 pagini |
| Format maxim de imprimare fără margini | 216x297 |
| Rezolutie printare alb/negru | 600x600 |
| Viteza de printare alb/negru | 29 Ppm |
| Rezolutie scanner | 600x600 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Capacitate memorie | 64 Mb |
| Duplex | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi-Speed ,
10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T ,
802.11b/g/n |
| Tava de alimentare | 150 foi |
| Tava de livrare | 100 foi |
| Nivel de zgomot | 51 dB |
| Putere consumata | 453 W |
| Dimensiuni | 368x419,6x436,3 mm |
| Greutate | 7.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 13.2 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 194850670329 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Hp LaserJet M236dw sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.